152 | PODVEČER
JAROŠ Petr (1859 – 1929)
- starting price: 34 000 CZK
- hammer price: 34 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na plátně, 69,5 x 92 cm, rámováno, datace – okolo 1905, signováno vlevo dole Petr Jaroš.